Konkurs plastyczny – „Bezpieczne wakacje”, organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”, organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty W Rzeszowie i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Jego celem jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych. Dlatego tematyka prac konkursowych powinna dotyczyć szeroko rozumianego bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu młodego pokolenia.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie komendy:

www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/aktualnosci/98489,Konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-Bezpieczne-Wakacjequot.html

Opisane prace w terminie do 30 września 2020r., przynosimy do pani Anety Brzostowskiej – Pieszczek.

nabór 2018

plan lekcji