– „Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku – my właśnie go zrobiliśmy”.

2 czerwca 2021 roku klasa IIa wybrała się na wycieczkę szkolną do Edukacyjnej Zagrody „Szmer” w Godowej.
Celem naszej wyprawy była wspólna zabawa, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.. Poznaliśmy zwierzęta gospodarskie zamieszkujące zagrodę, karmiliśmy zwierzęta, lepiliśmy z gliny kotki, sadziliśmy małe pomidorki, odbyliśmy przejażdżkę bryczka i pociągiem. Wykonane prace dzieci zabrały ze sobą. Na koniec wycieczki odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek.
Dużą atrakcją były również swobodne zabawy placu zabaw w otoczeniu łąk, pól na świeżym powietrzu, dojenie sztucznej krowy, pranie na tarze czy łowienie drewnianych rybek.
Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki, wrócili radośni i pełni wrażeń.

Back to top