– Dzień kropki

Słyszeliście o Dniu Kropki? Jeśli wydaje się Wam, że to kolejne wymyślone, nowomodne i nieciekawe święto – jesteście w błędzie!

Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.

Z tej okazji, 15 września, uczniowie uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach z kropkami w tle.

Powstało drzewo talentów, które znajdowało się w korytarzu szkoły a na nim zawisły kropki w których dzieci napisały i narysowały to w czym są bardzo dobrzy. Te kropki miały przypomnieć wszystkim o talentach jakie mają, o tym, że należy pielęgnować swoje umiejętności i dzielić się nimi z innymi.

Ten dzień był dla wszystkich ciekawym przeżyciem i wspaniałą zabawą.