– Narty w Krynicy

Tuż po feriach, 4 marca 2022 r., uczniowie klas: 8a,5a, 4a, 4b, 3a, 3b, 1b,   wyruszyli na zimowe szaleństwo do Krynicy. Słotwiny Arena  to jeden z dwóch terenów narciarskich w krynickich Słotwinach, należy bez wątpienia do najszybciej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Uczestnicy  wyjazdu  doskonalili  zdobyte wcześniej umiejętności  i pokonywali  dłuższe oraz trudniejsze trasy  pod czujnym okiem p. A. Ostrowskiej, p. P. Ostrowskiego .Na trasach  znajdowało się dużo  świeżego śniegu , a warunki do jazdy były idealne .Mimo braku słońca oraz zimna, dobre humory dopisywały dzieciakom. Po skończonej jeździe zjedliśmy pyszny i domowy obiad. Wyjazd na narty był  bardzo  udany. Do końca zimy pozostało jeszcze 13 dni, może uda się nam ponownie wybrać na tak aktywną i atrakcyjną wycieczkę?
Narty to doskonały  aktywny wypoczynek dla naszych uczniów. Zapraszamy.

Back to top