– Obóz narciarski

Jak co roku fani “białego szaleństwa” z naszej szkoły uczestniczyli podczas ferii zimowych w Obozie Narciarskim w Rytrze w dniach od 13 do 20 lutego 2022r.. Pogoda nas rozpieszczała, śniegu nie brakował ,a słoneczko opalało nasze buzie.
W czasie zimowiska  Młodzież uczyła się oraz doskonaliła swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów w jeździe na nartach w każdych warunkach.  Śmigaliśmy rano i wieczorem w grupach 8śmio osobowych dostosowanych do swoich umiejętności.
Jeden dzień podczas obozu zrobiliśmy odpoczynek od jazdy na stoku i zabraliśmy dzieci do miasteczka Galicyjskiego, gdzie mieści się Muzeum okręgowe w Nowym Sączu- nowy sektor Sądeckiego Parku Etnograficznego oraz zwiedziliśmy ruiny Zamku w Rytrze, średniowiecznej budowli z pięknymi widokami.
Ośrodek w którym mieszkaliśmy był przytulny. Jedzenie wyśmienite, domowe, zarówno obiady jak i kolacje, a ‘Szwedzki stół’ na śniadanie to co wszyscy najbardziej lubimy.
 Brak kontuzji i jakichkolwiek chorób i infekcji wśród dzieci, zawsze wszyscy rano wychodzili na narty. Miła i serdeczna atmosfera, starsi zawsze pomagali młodszym.
Narty to doskonały wypoczynek dla naszych uczniów. Zapraszamy w przyszły roku.

Back to top