Pamiętajmy o grobach naszych lokalnych bohaterów.

W najbliższy piątek, w dniu Wszystkich Świętych, odwiedzać będziemy licznie cmentarze, przynosząc kwiaty i paląc lampki na grobach bliskich. Za takiego uważamy wielkiego przyjaciela naszej Szkoły, wieloletniego prezesa Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej, żołnierza Armii Krajowej, uczestnika operacji ,,Ostra Brama", ś.p.Józefa Daleckiego. Jeżeli w tym dniu znajdziemy się na największej rzeszowskiej nekropolii , czyli cmentarzu komunalnym przy ul.Cienistej - zapalmy lampkę, zmówmy modlitwę, pamiętajmy...

Kwatera 74, rząd 4, grób 2. Dokładna lokalizacja tu: http://www.grobonet.erzeszow.pl/grobonet/start.php?id=detale&idg=24087&inni=0&cinki=2

p dalecki 2p dalecki 1

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.