Audycja szkoły muzycznej YAMAHA

Audycje Szkoły Muzycznej YAMAHA to bardzo ciekawe lekcje, w czasie których nauczyciele z ogromnym zaangażowaniem, zamiłowaniem i pasją wprowadzają dzieci w świat muzyki i tańca. Nowoczesne programy oparte są o zasadę „Nie ma ludzi niemuzykalnych, są  tylko nieodkryte talenty”. Dzieci uczą się, jak przy pomocy muzyki odkrywać i przeżywać otaczający nas świat. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lekcje.

 yamaha

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.