– Zrób zdjęcie szczęścia

Dzień Dziecka to święto szczególne, pełne radości, dobrej zabawy. 

Z tej okazji Samorząd Szkolny ogłasza wyjątkowy konkurs fotograficzny dla dzieci, rodziców… Wydaje się, że wszyscy wiemy, jak wygląda radość, szczęście, ale czy tak łatwo jest to „uchwycić”? Spróbujcie, weźcie swoje aparaty, telefony i zróbcie zdjęcie obrazujące szczęście. Może to być wesoła zabawa, czas spędzony z koleżanką, kot śpiący w niesamowitej pozycji… Osoby zainteresowane konkursem dostarczają wydrukowane zdjęcie (w dowolnym formacie) do Pani Anety Brzostowskiej w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2023r.(środa). Zdjęcie na odwrocie powinno być podpisane (imię i nazwisko autora, klasa). Pamiętaj, jeżeli fotografujesz kogoś innego, musisz mieć jego zgodę(proszę ją dołączyć do zdjęcia).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca, przewidziane nagrody.
Życzymy dobrej zabawy!
Samorząd Szkolny

Back to top