– Zbiórka dla Poli – rezultat

Chcieliśmy Was poinformować, że właśnie dzisiaj – 13 grudnia, 11 miesięcy po zakończeniu zbiórki – doczekaliśmy momentu, gdy w Poli żyłach płynie jeden z najdroższych leków świata! Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr31 w Rzeszowie w roku szkolnym 2022/2023 brali udział w akcji “Grosz do grosza dla Poli, Zbiórce Maskotek. Zebrane fundusze przez Fundacje Siepomaga.pl pozwoliły na rozpoczęcie bardzo drogiej terapii. Wierzymy, że leczenie zakończy się sukcesem. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcjach. Szkolne Koło Wolontariatu.

 

 

 

A Wy w tym wszystkim macie swój udział! Wasze wsparcie od pierwszego dnia założenia zbiórki, po dzisiaj dodaje nam sił i nie pozwala się poddać! Dzisiaj należy się Wam ogromne DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Wam możemy tu być. Jesteśmy wdzięczni też tutejszym lekarzom, że razem z nami wytrwale czekali, aż Pola nabierze siły, aż jej stan będzie odpowiedni do podania terapii genowej.Wiążemy ogromną nadzieję, że zatrzyma ona postęp choroby, a cuda będą się dziać dalej…  Rodzice Poli

 

Back to top