– X Międzyszkolny Turniej wiedzy “Bezpieczna droga do szkoły ” 

W X Międzyszkolnym Turnieju wiedzy “Bezpieczna droga do szkoły ” wzięli udział uczniowie klas I-III . Celem konkursu było m.in. popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa., utrwalenie zdobytej wiedzy z zakresu ogólnego bezpieczeństwa w ruchu drogowym, propagowanie zasady fair-play podczas rywalizacji oraz w trakcie kibicowania. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – I,II i III.
Naszą szkołę reprezentowali;
Maciej Toś z klasy 1b, który zdobył III miejsce w kategorii klas I;
Paweł Szczepański z klasy 2a,  który zdobył III miejsce w kategorii klas II;
Julian Sajdak z klasy 3B, który otrzymał dyplom za udział w kategorii klas III.
Turniej odbył się pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 
Naszym laureatom gratulujemy!
Back to top