– Wizyta partnerska w ramach projektu Erasmus +

W dniach 10 – 14.02.2020r. grupa 5 uczniów z klasy 8a wraz z dwoma opiekunami przebywała w Delmenhorst w Niemczech na pierwszym międzynarodowym spotkaniu w ramach projektu Erasmus+ „Mobilne muzeum za granicą”. W wizycie wzięli udział również nauczyciele i uczniowie z Włoch, Rumuni, Łotwy i Portugalii. Uczniowie pracowali nad wykonaniem walizek, których zawartością jest materiał wizualny i formie elektronicznej dotyczący zmian w naszych miastach i regionach na przestrzeni wieków i dziesięcioleci. Rezultaty spotkania w formie walizek zostały zaprezentowane w piątek w muzeum przemysłu Nordwolle w Delmenhorst. Spotkanie w Niemczech było doskonałą możliwością do komunikacji w języku angielskim i niemieckim. Grupa miała również możliwość zwiedzać stolicę landu Bremę, podczas której wzięła udział w grze miejskiej.

Back to top