– Rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Maskarada – Kapelusze” dla uczniów klas I-III

Już kolejny raz zaprosiliśmy uczniów klas I-III szkół rzeszowskich do  III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego, „Maskarada – Kapelusze” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 31 w Rzeszowie. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu kapelusza karnawałowego. Komisja konkursowa oceniając prace brała pod uwagę stopień trudności, wrażenie estetyczne, samodzielność w wykonaniu kapelusza, oryginalność i różnorodność użytych materiałów. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego podczas którego wyłoniono zwycięzców, odbyło się 01.02.2022 roku. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i upominki.
I miejsce     Wojciech T.  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
                    Julia C. klasa 3b
II miejsce     Kornelia W. 3a
                    Laura G. 3b
                    Stanisław B.
III miejsce    Milena M.  SP 28 w Rzeszowie
                    Mikołaj K. 1b
                    Zuzanna P. 1b
Wyróżnienia: Katarzyna P. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5 w Rzeszowie; Krzysztof Ś. 1a.
Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 31 w Rzeszowie.

Back to top