– Pierwsze w Polsce wewnątrz-szkolne zawody na kendamach za nami

Radość, cudowna atmosfera, zaskakująco wysoka ilość uczestników, wspaniały doping kibiców, wzajemne wspieranie się zawodników, mega nagrody, cudowne i szczere reakcje – to było coś niesamowitego. Po tym wydarzeniu jesteśmy naładowani enedorfinami na ładnych kilka tygodni. 

Słowami nie da się oddać niepowtarzalnego klimatu zawodów, dlatego wrzucamy filmik, na których jest wszystko. Ze swojej strony dziękujemy bardzo głównym sponsorom – miejskiesporty.pl i Krom Kendama Polska – za ufundowanie tak cennych i przyprawiających zwycięzców o piski nagród. Dziękujemy dyrekcji szkoły za udostępnienie sali i wsparcie w organizacji przedsięwzięcia. Z całego serca przede wszystkim dziękujemy naszym gościom specjalnym: Jakub Kania i Antoni Mroczka. Chłopaki jesteście The Best! Włożyliście w kontakt ze wszystkimi kendamo-maniakami całych siebie, stworzyliście dla nich niesamowicie ciepłą atmosfer, włożyliście energię, okazaliście wsparcie i uwagę. Dziękujemy! 14 marca 2024 w SP31 w Rzeszowie – to było prawdziwe święto kendamy. To była petarda!

Back to top