– Konkurs pięknego czytania

W maju SP 31 odbył się konkurs o tytuł Mistrza i Wice Mistrza Pięknego Czytania dla klas 1-3.

Uczestniczyli w nim najlepsi czytający reprezentanci klas I-III, wytypowani w eliminacjach klasowych. Uczniowie czytali fragmenty przygotowanych tekstów. Uczestników oceniano w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1, 2 i 3. Podczas czytania jury zwracało uwagę na płynność, bezbłędność czytania, wyrazistość, dykcje, interpretacje oraz ogólny wyraz artystyczny czytanego tekstu. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom czytania.

TYTUŁ MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

W roku szkolnym 2022/2023 w klasie I zdobył:

Mikołaj D. kl. 1b

TYTUŁ WICE MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

Maciej T. kl. 1b

Milena H. kl.1a

TYTUŁ MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

W roku szkolnym 2022/2023 w klasie II zdobył

Eryk CH. kl. 2b

TYTUŁ WICE MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

Seweryn S. kl. 2a

Barbara G. kl. 2b

TYTUŁ MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

W roku szkolnym 2022/2023 w klasie III zdobył

Bruno Sz. kl. 3b

TYTUŁ WICE MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

w klasie III zdobyli

Maria Ł. kl. 3a

Krystyna J. kl. 3b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Życzymy wielu przyjemności podczas czytania książek, odkrywania prawd życiowych, przeżywania wielu przygód, a przede wszystkim poznawania samych siebie.

Organizatorzy M. Malinowska, R. Szyszka

Back to top