– Kolejne sukcesy Anity

W dniu 12.11.2022r. odbył się Ogólnopolski Turniej Fit Kid o Puchar Niepodległości im. Michaliny Zielskiej w Brodnicy federacji PZFK – Polski Związek Fit Kid.
Nasza uczennica klasy 3a Anitka Opiela zajęła:
I miejsce w kategorii solo I Klasa Fit Kid w kategorii wiekowej 7-9 lat
I miejsce w kategorii duo I Klasa w kategorii wiekowej do 11 lat
 
Anita na co dzień trenuje fitness gimnastyczny w Towarzystwie Gimnastycznym “Sokół” w Rzeszowie. Trenerami Anitki jest Grzegorz Bielec oraz Serioza Koczarian. Choreografię przygotowuje Pani Oliwia Traciak.
W tym sezonie jeszcze jedne zawody przed Anitką federacji Fit Kid Division. Anita została powołana do kadry zawodniczej PZFK i będzie reprezentować Polskę w dniu 2 grudnia 2022r. w dyscyplinie sportowej Fit Kid podczas Pucharu Europy w Fit Kid II Class A, który odbędzie się w Nagykanizsa – Węgry w dwóch kategoriach: Individual oraz Small Group.
Back to top