– Kendama Championship

Mamy to! Udało się! Oficjalnie możemy potwierdzić – 14 marca 2024r (czwartek) w naszej szkole odbędą się pierwsze wewnątrzszkolne zawody na kendamach. Gościem specjalnym i jednocześnie sędzią będzie doskonale znany wszystkim zajawkowiczom – Jakub Kania z Team KROM Kendama Polska. Jakub bardzo ucieszył się z zaproszenia, wziął wolne z pracy i przyjedzie do Was specjalnie z Krakowa.

Słów kilka o wydarzeniu:
• Uczestnicy (uczniowie kl. 1-7 SP31 w Rzeszowie) swoje umiejętności pokazywać będą w dwóch kategoriach: Begginer (początkujący) i Intermediate (zaawansowany). Wiek nie ma znaczenia. Liczy się tylko rodzaj opanowanych sztuczek na kendamach.
• Kuba przygotował wykaz tricków, które będą oceniane (są podane na plakatach, na www szkoły i w materiałach wysyłanych przez RR do rodziców). Zajrzyjcie na niego, sprawdźcie, które z tricków chcecie pokazać i wybierzcie kategorię, w której będziecie startować. Na zastanowienie się jest czas do 04 marca 2024. Pamiętajcie, by do tego dnia przesłać swoje zgłoszenie na adres: kendama.sp31@gmail.com w treści podając: IMIĘ, NAZWISKO, KLASĘ oraz KATEGORIĘ. Uczniowie klas 1-3 mogą zapisać się osobiście na listę startową w szkolnym sekretariacie.
• Później jest aż 10 dni na trenowanie, trenowanie i jeszcze raz trenowanie 🙂. Wszystkie tricki pokazane są na kanale Krom Kendama Polska na YT. Oglądajcie i wprowadzajcie sprzęty w ruch 🙂.
• Widzimy się 14 marca 2024 na dużej sali gimnastycznej SP31 w Rzeszowie.
• Zapraszamy KAŻDEGO. Zajawkowiczów, tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki lub pooglądać, o co w tym chodzi. Kuba przywiezie kendamy do testów.
• To będzie prawdziwe święto kendamy w SP31, z dawką pozytywnej energii, dobrej zabawy, super atmosfery, genialnych tricków i zaskakujących zwrotów akcji.
• Weźcie coś do pisania, jakieś zeszyty, koszulki, bo po cichu liczymy, że uda się namówić Kubę na rozdanie autografów 🙂. Zorganizujemy czas na wspólne zdjęcia, rozmowy i wywiady 🙂
• Na koniec najważniejsza rzecz: to jest ZABAWA 🙂 Niech nie stresuje Was fakt, że przyjeżdża „aż taki człowiek”. On przyjeżdża dla Was, aby się z Wami bawić i dzielić radość ze wspólnego grania. PS. Tak po cichu zdradzimy, że to Kuba i my stresujemy się ze wszystkich najbardziej, bo jesteśmy pierwszymi, którzy organizują tego typu wydarzenie w szkole. Przyjdźcie dodać nam otuchy 🙂 i …pamiętajcie wysłać zgłoszenia do 04.03.2024 (najbliższy poniedziałek) 🙂.

Back to top