– Jestem człowiekiem i pomagam

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej nr31 w Rzeszowie wraz z ich opiekunami do włączenia się w organizowane akcje na terenie naszej placówki. Hasłem przewodnim Szkolnego wolontariatu jest “Jestem człowiekiem i pomagam”. Już dziś zapraszam do włączenia się w wrześniową akcję dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci “Zamiast ciasteczek przynieś paczkę chusteczek” Wśród najbardziej potrzebnych rzeczy są : 

  • chusteczki nawilżające; 
  • pieluchy zapinane na rzepy Seni rozmiar 1,2,3,4 (XS,S,M,L) 
  • deserki i musy owocowe 

Akcja trwa do końca września, proszę o przynoszenie wskazanych artykułów do wystawionego pudełka w szkole, zaraz przy wejściu. Serdecznie dziękuję w imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu i podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum.     

                                                                        M. Malinowska 

Back to top