– Dzień bez plecaka

Samorząd Szkolny ogłasza w naszej szkole dzień 9 maja (wtorek) DNIEM
BEZ PLECAKÓW.

Dzień bez plecaka, czyli “no backpack day, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest to dzień, w którym uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wybierają się do swoich szkół bez plecaków, czy też toreb. Gdzie w takim razie chowają zeszyty, książki i piórniki? To całe sedno tej zabawy! Uczniowie nie przychodzą z pustymi rękami, lecz z zamiennikami plecaków. Muszą w to włożyć trochę kreatywności, aby na korytarzach było niecodziennie i śmiesznie. Osoby, które w kreatywny sposób wezmą udział w zabawie, zostaną nagrodzone pozytywną uwagą. Jednocześnie ogłaszamy konkurs na najbardziej kreatywny pomysł zastąpienia plecaka. Dla najbardziej pomysłowej osoby jest przewidziana nagroda.

Back to top