–   „Zdrowe Śniadanie” – Konkurs ogólnoszkolny 

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia!  Dostarcza nam energii na cały dzień!  Prawie 10 milionów Polaków zaczyna dzień bez śniadania!  Dlatego zwiększamy świadomość poprzez organizację konkursu o takiej tematyce.  

Konkurs był adresowany  dla uczniów chętnych z klas 1-3, 4-8.  Zgłosiło się bardzo dużo chętnych, wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.  Komisja: Pani Dyrektor Alina Wolska i Specjalistka ds. żywienia Pani Aleksandra Kulig  miały trudny orzech do zgryzienia.   Wyniki przedstawiają się następująco : 

Klasy 1-3  

  1. Małgosia Niewińska, Basia Grażul
  2. Adrianna Zamkowska
  3. Pola Pociask, Marysia Krupa 

Klasy 4-8  

  1. Karol Ostrowski  
  2. Ula Winogrodzka, Klaudia Kuśmider  
  3. Milena Baran, Vanessa Stępień 

Organizacja: Adriana Ostrowska, Sylwia Kordas  

Dziękujemy za udział i gratulujemy! 

Galeria 

Back to top