– “Sleeveface, czyli ubierz się w książkę” – konkurs 

Sleevece, to wykonanie zaskakującego i twórczego zdjęcia z wybraną przez czytelnika książką. Uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział w konkursie wybrali swoją ulubioną książkę, bajkę lub baśń i twórczo ją przedstawili

Do konkursu „Sleevece, czyli ubierz się w książkę” wpłynęło 7 prac z klas I-VIII. W drodze eliminacji komisja konkursowa SP 31 wyłoniła jedną pacę z klas I-III i jedną pracę z klas IV-VIII. Wybrane prace zostały przesłane do organizatora Międzyszkolnego konkursu jakim jest Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie. W toku konkursu zostanie wyłoniony Mistrz Fotografii w dwóch kategoriach wiekowych.

W Szkolnym konkursie „SLEEVECE, CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”

I miejsce z klas I-III zdobyła Maja C. z klasy 1a;

z klas IV-VIII Kornelia W. z klasy 4a.

Komisja konkursowa SP31 przyznała wyróżnienia za udział w konkursie uczniom SP31. Oto lista zwycięzców: 

Bruno U. z klasy 1a

Konrad W. z klasy 1b

Kornelii L. z klasy IVb

Miłosz K. z klasy IVb

Karol L. z klasy Vb

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Back to top