– Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Jeszcze będzie pięknie”

Uczniowie z klasy 7a (Olga H., Patrycja P., Gabriela Sz.) uczestniczyli w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Jeszcze będzie pięknie”. Był to konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Konkurs miał charakter otwarty i był adresowany do wszystkich fotografujących uczniów szkół podstawowych (klas siódmych i ósmych) oraz szkół ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia czarno-białego lub kolorowego w podanej rozdzielczości. Inspiracją dla prac miało być wszystko co nowe, co się zmieniło, co się wciąż zmienia… dzisiaj, jutro, kolejnego dnia.
Miło nam poinformować, że dwie prace Patrycji P. zostały nagrodzone. Uczennica zdobyła III miejsce oraz dodatkową nagrodę jury.
Gratulujemy!

Back to top