– Wyniki Konkursu Plastycznego ,,Z serca Polski”

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu Erasmus+ „Mobilne muzeum za granicą” dla uczniów rzeszowskich szkół podstawowych. Jego celem było poznanie przez dzieci i młodzież dziedzictwa kulturowego regionu oraz rozprzestrzenienie go na arenie europejskiej poprzez stronę internetową projektu. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9, 12, 22 i 31. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas I-III  i uczniów klas IV-VIII.Na konkurs napłynęły bardzo ciekawe i twórcze prace. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:

Kategoria I – III

I miejsce – Anna T.M., Kornelia W.

II miejsce –  Gabriela  K., Julia C.

III miejsce – Roksana Sz., Maria O.

Wyróżnienia:

Justyna L.

Nina P.

Kategoria IV – VIII

I miejsce  –   Aleksandra K.

II miejsce –  Alan K.,  Aleksandra B., Milena B.

III miejsce – Oliwia G.

Wyróżnienia:

Aleksandra B.

Patrycja P.

Olga H.

Paweł C.

Julia Z.

Oliwia G.

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie

Back to top