– Wycieczka klas 4 do Wieliczki i Krakowa 

Drodzy uczniowie,
Chcieliśmy podzielić się z Wami kilkoma informacjami dotyczącymi naszej ostatniej wycieczki do Wieliczki oraz do House of Attractions.

Wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce była niezapomnianym przeżyciem. Podziwialiśmy piękne komory, sufity o niezwykłych kształtach oraz wspaniałe rzeźby i kaplice wykonane z soli. Dowiedzieliśmy się również wiele ciekawostek na temat historii kopalni i pracy górników. To było prawdziwe zagłębienie się w historię naszego kraju. Natomiast w House of Attractions mieliśmy okazję zabawić się i aktywnie spędzić czas. Rozwiązywaliśmy zagadki, testowaliśmy swoje zmysły oraz uczestniczyliśmy w różnego rodzaju interaktywnych atrakcjach. Było wspaniale się bawić i rozwijać swoje umiejętności w tak przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że ta wycieczka pozwoliła Wam nie tylko na dobrą zabawę, ale także na poszerzenie swojej wiedzy i doświadczeń. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział i świetne towarzystwo. Już nie możemy doczekać się kolejnej wyprawy!

Z pozdrowieniami,
Aneta Brzostowska – Pieszczek
Joanna Hejnowicz
Karolina Lendzion

Back to top