– Wycieczka do Zakopanego

W dniach 1-3.06.2022 klasa 4B spędziła w górach. Młodzi zdobywcy musieli zmierzyć się z wieloma trudnościami na górskich szlakach- pokonywania słabości, niedogodności. Pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Czorsztynie, płynęliśmy statkiem. Drugiego wędrowaliśmy Doliną Olczyską i zdobyliśmy Wielki Kopieniec. Ostatniego dnia spacerowaliśmy Rusinowa Polaną, podziwialiśmy piękne Tatry. Wieczory spędzaliśmy, grając w różne gry, tańcząc belgijkę na dyskotece, grillując. To był wspaniały relaks po ciężkim roku nauki, czas na integrację i wypoczynek.
Uczniowie wyzwolili w sobie dziecięcą radość i jednocześnie wykazali się odpowiedzialnością i mądrością. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację tego wyjazdu.