– Wycieczka do Pstrągowej

27 maja uczniowie z klas 1A, 1B i 3 B wybrali się na wycieczkę do Pstrągowej. Oczywiście wcześniej zamówiliśmy pogodę i przez cały dzień słoneczko miło nam przygrzewało.
Po przyjeździe na miejsce przesiedliśmy się z autokaru na sanie, które napędzane traktorem przewiozły nas po okolicy. Widoki pięknej polskiej wsi były niezwykle urokliwe.
Po powrocie do Ranczo Pstrągowa nasze dzieciaki miały jeszcze mnóstwo energii ,więc wspólnie szaleliśmy na placu zabaw i w parku linowym.
Zwiedzaliśmy też mini ZOO oraz podziwialiśmy okolicę z wieży widokowej. Potem przyszedł czas na odpoczynek w pięknej scenerii, w altanie na środku stawu, gdzie zjedliśmy pyszny obiad i karmiliśmy rybki.
Oczywiście czekały na nas jeszcze kolejne atrakcje, a wszystko to za sprawą pana Pawła – animatora, który zafundował nam niesamowite zabawy: wielkie bańki mydlane, szalony tor przeszkód, strzelanie z łuku itp.
Po dniu pełnym wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do Rzeszowa.

Back to top