– Weekend cudów – Szlachetna Paczka

W tym roku po raz pierwszy Szkoła Podstawowa nr 31 w Rzeszowie przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Wybraliśmy rodzinę i spełniliśmy choć część marzeń. Do tworzenia paczki dla wybranej przez nas rodziny przyłączyli się uczniowie, ich rodzice i nauczyciele naszej szkoły. Wolontariusze SP31, przygotowali aż 30 paczek, w których były: środki czystości, odzież, obuwie, wyposażenie mieszkania, sprzęt elektroniczny, specjalne potrzeby tj. kuchenka gazowo- elektryczna, 4 krzesła, krzesło obrotowe, trwała żywność, upominki, zabawki, bon upominkowy. Do paczek dołączyliśmy życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
10.12.2022 o godzinie 8:00 wyruszaliśmy spod szkoły z przygotowanymi paczkami dla wybranej rodziny do magazynu Szlachetnej Paczki, następnie za pośrednictwem wolontariuszy paczki trafiły do naszej rodziny.
Wielkie podziękowania i ogromna wdzięczność dla wszystkich, którzy wzięli udział w tej wspaniałej akcji.
Back to top