– „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

15 listopada 021 roku w Szkole Podstawowej Nr 31 w Rzeszowie odbył się konkurs piosenki patriotycznej pod hasłem „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Głównym celem konkursu było rozbudzenie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi. Była to również doskonała okazja do rozwijania swoich zdolności muzycznych. W przeglądzie wzięli udział soliści, zespoły wokalne w kategoriach wiekowych – klas I-III. Każdy uczestnik prezentował utwór o tematyce patriotycznej. W przesłuchaniu wzięło udział 18 uczniów.
Nagrodzeni:
I miejsce Lena D. 3A
II miejsce Kornelia W. 3A
II miejsce Antonina B. 3A
III miejsce Nina P., Zuzanna M.  3B
III miejsce Magdalena K., Krystyna J. 2B
Wyróżnienia:
Julia C, Laura G. 3B
Kornelia L., Lilia N. 3B
Weronika K., Hanna H. 2B
Barbara G., Liliana L. 1B
Dyplomy za udział otrzymały:
Maria Ł. 2A
 Anita O. 2A
Wiktoria D. 2B
Gratulujemy dzieciom odwagi, uzyskanych sukcesów, zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie wokalnym naszych uczniów w następnym roku szkolnym.

Back to top