– Szlachetna Paczka – finał

Z radością przekazujemy uczniom, rodzicom, dyrekcji szkoły i nauczycielom informację, że przygotowana przez Szkołę Podstawową nr 31 paczka została dostarczona do Magazynu! Stamtąd do Pana Tadeusza. Przekazaliśmy 19 paczek o łącznej wartości 7500zł. Zrealizowaliśmy potrzeby wskazane jako najważniejsze, ale nie tylko! Szacujemy, że w przygotowanie tej pomocy zaangażowało się aż 113 osób! To robi wrażenie, prawda?

Teraz pozostaje nam czekać na relację z wręczenia paczki – Wolontariusz opisze jakie reakcje wywołała przygotowana pomoc, co się najbardziej spodobało itd. Gdy tylko otrzymamy taką wiadomość – niezwłocznie ją przekażemy. Przygotowanie pomocy dla Pana Tadeusza było niesamowicie łączącym doświadczeniem. Nauczyciele, rodzice, uczniowie – działając razem potwierdziliśmy, że dobro to wynik dzielenia. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Koordynator: M. Malinowska