– Szkoła z pasją

Dzień dobry,

Pragnę Państwa poinformować, iż nasza szkoła dołączyła do projektu “Szkoła z Pasją”. 
Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.
Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, rekordzista Świata oraz 2-krotny uczestnik programu Mam Talent.
Pierwszym “Mistrzem”, który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski – 2-krotny Mistrz Świata, 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w  Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Pittner – Mistrz Polski w Popping’u (rodzaj tańca). Na scenie pojawi się również Krystian Herba – oczywiście na rowerze.
Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszą także historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi  został najlepszym zawodnikiem na świecie.
Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 
koszt: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)
Termin spotkania: 5 listopada 2021

Back to top