– Szkoła w pasją

5 października 2021roku w ramach projektu „Szkoła z pasją” naszą szkołę odwiedził Szymon Skalski i Krystian Herba.
 Szymon Skalski 2-krotny Mistrz Świata, 2- krotny Mistrz Europy, wielokrotny Mistrz Polski we Freestyle Fotball.
Freestyle football, czyli sztuka wykonywania ewolucji żonglersko-cyrkowych w połączeniu z tańcem i akrobatyką. Triki wykonywane przez  Szymona Skalskiego piłką były fantastyczne, zachwyciły naszych uczniów.
Krystian Herba to rekordzista Guinnessa w zdobywaniu skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie. Jest również rekordzistą świata, a także Ukrainy i Estonii. Na rowerze zdobył 18 budynków w 13 krajach – więcej niż ktokolwiek na świecie. Uczestnik programu Mam Talent. Wielokrotnie zdobywał medale podczas Mistrzostw Polski oraz wielokrotnie reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych.  Dzięki swojej pasji odniósł mnóstwo sukcesów a także odwiedził ponad 20 krajów. Teraz swoją pasją inspiruje innych.
Podczas spotkania z  uczniami zaprezentował swoje umiejętności a także opowiedział o swojej drodze do sukcesu.

Back to top