– Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską 

W miniony piątek uczniowie klasy 3A wraz z p. Ewą Stokłosą i p. Karoliną Pelc uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Renatą Piątkowską, autorką książek dla dzieci. Po spotkaniu, które odbyło się w ramach Świątecznych Targów Książki, dzieci miały możliwość dostania autografu od wyśmienitej pisarki.  Podczas zwiedzania stoisk wydawniczych, uczniom naszej szkoły udało się spotkać pana Waldemara Cichonia, autora książek o sympatycznym kocie Cukierku, z którym również mogli przybić piątki.  Dodatkową atrakcją było spotkanie z panią Joanną Brodzik. 

UWAGA! Podczas tegorocznych Świątecznych Targów Książki biblioteka szkolna zdobyła autografy od p. Renaty Piątkowskiej, p. Waldemara Cichonia oraz p. Grzegorza Kasdepke. 

Dla tych dzieci, które wypożyczą jako pierwsze książki z podpisami autorów czekają pamiątkowe zakładki. 

Back to top