– Rowerowy maj

Szanowni Państwo. Nasza szkoła przystąpiła do Kampanii „Rowerowy Maj 2023”. Mogą w niej wziąć udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i wszyscy pracownicy. Kampania ma charakter konkursu.

Głównym celem Kampanii jest promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej. Uczestnikiem Kampanii może być każdy uczeń i pracownik naszej szkoły.

Zasady konkursu „Rowerowy Maj”:

· Przede wszystkim bezpieczeństwo. Sprzęt na którym porusza się dziecko powinien być sprawny, zalecana jest jazda w kasku, a rodzic ma zaufanie do poziomu umiejętności własnego dziecka i bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo w czasie dojazdu do szkoły i powrotu do domu;

· Konkurs trwa od 4 maja do 31 maja;

· Każdy uczestnik przyjeżdża do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach, deskorolce lub na wrotkach;

· Zgłasza swoją aktywność do wychowawcy klasy;

· Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje dwie naklejki.