– Pozaszkolne sukcesy naszych uczniów

Uczennica klasy 2a Anita Opiela 2 października 2021r. zdobyła VI miejsce na Mistrzostwach Polski Fit Kid federacji PZFK w Ząbkach koło Warszawy w kategorii Fit Kid solo I rocznik 2012-2014 oraz I miejsce – złoty medal w kategorii Fit Kid No Stress rocznik 2013.
Fit Kid to nowoczesna, wszechstronna dyscyplina sportu, będąca kombinacją form gimnastycznych (gimnastyki sportowej, akrobatycznej i artystycznej), elementów show, tańca oraz ekspresji ruchowej. Anita na co dzień trenuje w Fit Kids Academy by Grzegorz Bielec – Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Rzeszowie pod okiem trenerów Grzegorza Bielca i Serioża Koczariana, choreografię dla Anitki przygotowuje Oliwia Traciak.
W dniu 10.10.2021r. Anitka znalazła się znowu w ścisłym finale na zawodach Międzynarodowego Pucharu Polski Fit Kids federacji WBBF WFF w Skarszewach zdobywając V miejsce w kategorii solo do lat 8.

Back to top