– Obóz zimowy 2023

Kolejny obóz zimowy organizowany przez naszą szkołę przeszedł do historii. Jak co roku fani „białego szaleństwa” doskonalili swoje umiejętności na stacji narciarskiej RyterSKI.

Przed wyjazdem obawialiśmy się o to, czy aura pozwoli nam na „szusowanie” na stoku. W pierwszych dniach było ekstremalnie. Jeździliśmy w słońcu, mgle, deszczu, a temperatura była dodatnia. W kolejnych dniach przyszło ochłodzenie i duże opady śniegu. Warunki zrobiły się doskonałe do uprawiania sportów zimowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby najmłodsi uczestnicy rozpoczynający przygodę z narciarstwem oraz ci, którzy są z nami od wielu lat, doskonali swoje umiejętności i w pełni wykorzystali ten czas. Znaleźliśmy czas na wizytę w Aquaparku, dyskotekę, wieczór góralski, noc filmową, gry i zabawy świetlicowe. Zwiedzaliśmy ruiny zamku w Rytrze, średniowieczny budynek z pięknymi widokami. Mieszkaliśmy w przytulnym ośrodku „Pod Roztoką” w pięknie uporządkowanych w stylu góralskim pokoikach oraz w miłej i serdecznej atmosferze. Jesteśmy dumni z efektów, jakie prezentowali nasi kursanci. Dziękujemy wszystkim za udział w obozie i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Back to top