– Miniolimpiada sportowa

Od 21 do 23 maja 2024 r. uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami brali udział w MINIOLIMPIADZIE SPORTOWEJ zorganizowanej na Hali Sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie. Organizacja tej imprezy była wspólną inicjatywą Fundacji Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS oraz studentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Głównym jej celem było wdrażanie dzieci klas I – III do uczestniczenia w kulturze fizycznej, kształtowanie umiejętności współpracy, a przede wszystkim dobra zabawa. W tych dniach na hali sportowej zebrały się dzieci z 14 rzeszowskich szkół. Nasi uczniowie uczestniczyli w zabawach i pokonywali różne tory przeszkód. Każdy uczestnik sportowych zmagań otrzymał złoty medal.  Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.