– Kiermasz SU

W dniach 27-28 Listopada w naszej szkole był organizowany Kiermasz Ciast i Ciasteczek. Uczniowie z różnych klas wykazali się swoimi umniejętnościami cukierniczymi, przynosząc pyszne smakołyki własnoręcznej roboty. Dzieła naszych uczniów wzbudziły wielkie zainteresowanie w szkole. Nie tylko naszych uczniów ale również rodziców. Wypieki były wyśmienite i smakowite. Smaki były różnorodne, każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie. Uczniowie i rodzice już nie raz pokazywali, że wkładają wielkie serce w uczestniczenie w akcjach Samorządu Szkolnego. Uzbierana kwota zostanie przeznaczona na działalność Samorządu Szkolnego. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy do aktywności w innych wydarzeniach w naszej szkole.