Uwaga rodzice przyszłych pierwszoklasistów

W poniedziałek 24.06. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej odbędzie sie spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się 19 czerwca o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej. Następnie w salach wychowawcy rozdadzą świadectwa.

Gimnazjaliści w tym dniu spotykają się z wychowawcami o godz. 9:00 w salach, gdzie otrzymają świadectwa.

19 czerwca o godzinie 8:15 odbędzie się msza w kościele p.w. Chrystusa Króla.

18 czerwca o godz. 17:00 odbędzie się uroczyste pożegnanie klas 3 gimnazjum.

Zapraszamy uczniów i rodziców.

Bal literek

5 czerwca klasy 1a i 1b bawiły się w rytmie najnowszych przebojów na Balu Literek. Doskonałą zabawę i świetną muzykę zapewnił nam wodzirej ze Szkoły Muzycznej YAMAHA. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych konkursach i zabawach sprawnościowych.

bal literek

The Big Challenge 2019

chalenge baner

Właśnie otrzymaliśmy nagrody z centrali międzynarodowego konkursu online języka angielskiego The Big Challenge i w poniedziałek, 11 czerwca, odbyło się ich uroczyste wręczenie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał oficjalny certyfikat oraz drobny upominek, a najlepsi uczniowie na poszczególnych poziomach dostali gadżety elektroniczne, książki i kalendarze.

W tym roku w konkursie rywalizowało 9 państw Europy, z Polski oprócz naszej szkoły wzięło udział 245 szkół. Na najwyższym, 5 poziomie najlepsza okazała się Zuzanna S. z klasy 3D, na poziomie 4 – Karolina K. z klasy 8B, na poziomie 3 – Aleksandra M. z klasy 8A, a na poziomie 1 debiutowała klasa 5, najlepsza była Zuzanna D.

Zwycięzcom gratulujemy świetnej znajomości języka angielskiego, a galerii znajdziecie zdjęcia z konkursu i z uroczystości rozdania nagród.

chalenge baner 1

Solina czerwiec 2019

W dniach 6-8 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły, już tradycyjnie, wybrali się na Soliński Survival. Wyjazd cieszył się bardzo dużą popularnością  ze względu na liczne atrakcje, np. nauka windsurfingu, pływanie łódką oraz zajęcia z kajakarstwa na Jeziorze Solińskim. Cenną lekcją był dla uczniów obowiązek samodzielnego przygotowywania posiłków i poranna dawka ruchu na świeżym powietrzu. Atrakcyjnym punktem wyjazdu była również wycieczka do Polańczyka. Wieczory umilały wspólne ognisko oraz  gry zespołowe, jak np. siatkówka plażowa. Uczestnicy rozpoczęli i zakończyli wyjazd wizytą w cukierni ,,Słodki domek”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem łasuchów z całej Polski. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i stanowiła miły akcent na zakończenie roku szkolnego.

solina 2019

logonaboru