„Czytanie to wyzwanie – podejmij je”

Miło nam poinformować, że biblioteka w naszej szkole realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Zakupiono ponad 800 nowych pozycji. Propozycje podali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Większość marzeń zostało zrealizowanych. Zakupiono nowości wydawnicze. Niektóre książki można już wypożyczyć, inne sukcesywnie będą wprowadzane do księgozbioru.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów do  wzięcia udziału w akcji czytelniczej pt. „Wylosuj sobie książkę do przeczytania”.

Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. W bibliotece zorganizowano wystawy nowych książek, podzielone na pozycje dla najmłodszych i starszych czytelników. Przyjdź, wylosuj numerek, a poznasz ciekawe historie bohaterów, które zainspirują cię i sięgniesz po następne książeczki.

wylosuj ksiązkę

Kalendarz szkolny 2020/2021

Kalendarz 2020 2021 1

nabór 2018

plan lekcji

plan lekcji naucz

Szczęśliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.