Konkurs „Opowiadanie matematyczne” został rozstrzygnięty!

Uczniowie z naszej szkoły ( Aleksandra K., Patrycja P., Zuzanna D. - z klasy 6A, oraz Magdalena D., Weronika D., Vanessa S., Gabriela M., Milena B., Jakub K., Franciszek M., Antoni M. - z klasy 5A)  brali udział w międzyszkolnym konkursie „Opowiadanie matematyczne” .W konkursie uczestniczyło 115 osób ze szkół podstawowych.

 Miło nam poinformować, że Laureatką w kategorii komiks została Patrycja P. z klasy szóstej oraz wyróżnienie otrzymała Gabriela M. z klasy piątej. Ze względu na pandemie nie odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone przez wychowawców na zakończenie roku szkolnego.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim za przystąpienie do konkursu i udział w rywalizacji.

Kalendarz szkolny 2020/2021

Kalendarz 2020 2021 1

biblioteka czynna

nabór 2018

plan lekcji

plan lekcji naucz

Szczęśliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.