Lekcje robotyki

Zapraszamy do zapoznania się z wiadomością od Zespołu TwojRobot.pl

lekcje robotyki

Szanowni Państwo zapraszamy na specjalną lekcję z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA online z okazji DNIA DZIECKA! 

Przy zapisie do 26.05.2020 lekcja będzie bezpłatna! Tym razem dzieci będą tworzyć Robo-Kraby! 2 dni przed wydarzeniem dostaną na maila informacje, co przygotować, aby stworzyć swojego domowego robota!

Wtorek 2 czerwca o godzina 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!
Prosimy o udostępnianie wydarzenia i rozesłanie do rodziców! Wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/243145733572618/


Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji do 26.05.2020 należy zapisać się na stronie https://robodohome.com/pl/webinary/ !!!!!
Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki!
Jak to będzie wyglądało
https://www.youtube.com/watch?v=xEE9dQ-ecyM
https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/163255791782137/
Jesteśmy firmą, która na co dzień prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci. W odpowiedzi na dotykający nas wszystkich kryzys, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, aby odnaleźć się jako firma w nowej, domowej rzeczywistości. Na zajęciach uczymy dzieci logicznego myślenia, kreatywnego podejścia oraz tego, by się nie poddawać i szukać nowych możliwości rozwiązania problemu.
Korzystając z tej samej metodyki, stworzyliśmy nasze rozwiązanie – platformę edukacyjną RoboDoHome z ciekawą ofertą kursów, które można realizować w dowolnym momencie oraz serią webinariów na żywo z robotyki na wesoło. Nadal chcemy udowadniać, że efektywna nauka przez zabawę jest możliwa!
Serdecznie zapraszamy!
Pozdrawiamy,
Zespół TwojRobot.pl
tel. 606-299-977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.twojrobot.pl
Razem budujmy erę młodych programistów!

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.