Uroczystość Matki Boskiej Ostrobramskiej

W sobotę, 16 listopada, przedstawiciele uczniów naszej Szkoły wraz z rodzicami spotkali się z członkami Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej. Najważniejszym punktem spotkania było wspólne przeżywanie mszy świętej, odprawionej w uroczystość Matki Bożej Ostrobramskiej, w kościele p.w. Opatrzności Bożej w Rzeszowie. Piękną oprawę liturgiczną przygotowali nasi uczniowie wraz z nauczycielami. Jak co roku, w tym dniu spotkaliśmy się też w Oratorium przy herbacie i ciastku z  członkami Towarzystwa, by przypomnieć jego rolę w podtrzymywaniu pamięci polskich Kresów.

matka boska ostrobramska

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.