Mali czytelnicy

W październiku uczniowie klasy Ib wraz z wychowawczynią wybrali się do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Słowackiego. Podczas pierwszej lekcji bibliotecznej postawiono dzieciom ważne pytanie: ,,Dlaczego warto czytać?” Spotkanie miało na celu wzbudzić zainteresowania książką, uświadomić uczniom, że czytanie niesie ze sobą szereg korzyści: rozbudza wyobraźnię, poszerza wiedzę, rozwija słownictwo i daje ogrom satysfakcji. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, wysłuchały sympatycznego opowiadania W. Chotomskiej ,,Przygody jeża spod miasta Zgierza”, brały udział w zabawach ruchowych, a następnie oglądały bogate zbiory biblioteki. Z biblioteki wyszły z uśmiechem na twarzy i pamiątkową zakładką.

mali czytelnicy

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.