Dzień chłopaka

Doroczne święto obchodzą nie tylko panie. Również panowie mają powody do świętowania. W kalendarzu pojawia się Dzień Chłopaka, choć nie jest tak znany jak Dzień Kobiet, to z każdym rokiem zyskują na popularności szczególnie wśród nastolatków. W Polsce jest obchodzone 30 września. W ten szczególny dzień dziewczęta z klasy 6a obdarowały klasowych chłopców szczerymi życzeniami oraz drobnymi upominkami. Przyznacie, że chłopcy w gustownych skarpetkach prezentowali się czarująco…

dzien chlopaka 1dzien chlopaka 2

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.