Wykład pana Mariana Irzyka

W dniu 24.09. gościliśmy w naszej szkole pana Mariana Irzyka, który opowiedział uczniom naszej szkoły część historii naszej ojczyzny.

Kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży jest zadaniem każdego obywatela, służy identyfikacji narodowej i kulturowej, przygotowuje młode pokolenia do życia w społeczeństwie, do pełnienia ról prospołecznych. Jest wartością uniwersalną. Trzeba ją budować stopniowo poprzez działania dydaktyczne i wychowawcze, ponieważ nikt nie rodzi się patriotą.

            Wykład pana Irzyka był cegiełką w tej budowli, przybliżył uczniom naszej szkoły czasy drugiej wojny światowej, pokazał okrucieństwo tego okresu, ale także solidarność i bezinteresowność w niesieniu pomocy.

irzyk

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.