Europejski Dzień języków już za nami!

26 września hucznie obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Mogliśmy podziwiać uczniów wszystkich klas, którzy zaprezentowali się w kolorach flag różnych krajów oraz przynieśli rekwizyty związane z wybranym językiem obcym. Chętni uczniowie  klas szóstej i ósmej przeprowadzili profesjonalnie w młodszych klasach lekcje z języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego prezentując podstawowe zwroty, słownictwo, piosenki i zabawy. Można było także wziąć udział w quizie na temat ciekawostek językowych rozwiązując zadania i rebusy ukryte pod QR – kodami. Aby odpowiedzieć na pytania należało wyszukać informacje na oficjalnej stronie EDJ. Wielu uczniów wykonało także projekty w formie plakatów na temat atrakcji i osobliwości Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, które można podziwiać na I piętrze szkoły. Popularyzacja języków obcych w naszej szkole jeszcze nie zakończyła się. Przed nami czytanie bajek w j. angielskim oraz kontynuacja prowadzenia lekcji językowych w młodszych klasach przez starszych kolegów. Zapraszamy do galerii.

edjo

 

Kalendarz szkolny 2019/2020

Kalendarz 2019 2020 1

nabór 2018

plan lekcji

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

szczesliwy numerek

office

Projekt NBP - Pieniądze rządzą światem - ale my nimi

ZNAK NBP projekt realizowany

erasmus plus logo

resman logo

dobry start

poziom JPG

rodo min

bip190
ibe
ore2014
logo cke 180
oke-krakow-dabe
ko-rzeszow-180
facebook-findus4a-170

Copyright © 2014. All Rights Reserved.