Głosowanie na budowę placu zabaw

Społeczność uczniowska, Nauczyciele i Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 31 im. K. Pułaskiego w Rzeszowie zwracają się z prośbą o poparcie i zagłosowanie na projekt: „Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 31 im. K. Pułaskiego w Rzeszowie” w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego – zadanie nr 25 w kategorii II. Głosować można online na stronie https://bo.erzeszow.pl lub osobiście w punktach do głosowania w sprawie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 r.

Karta do głosowania

Liczymy na Państwa głosy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i poparcie naszej inicjatywy.

UWAGA GŁOSOWANIE TRWA TYLKO DO 22 MAJA 2018 R.

budzet 2018

Lista punktów:

Kancelaria Ogólna Urzędu Miasta Rzeszowa, ul. Rynek 1, w godzinach pracy Urzędu;

Biuro Rady Miasta Rzeszowa, al. Pod Kasztanami 8, w godzinach pracy Urzędu;

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Galerii Handlowej NOWY ŚWIAT, ul. Krakowska 20, w godzinach otwarcia;

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Centrum Kulturalno – Handlowym MILLENIUM HALL, ul. Kopisto 1, w godzinach otwarcia;

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Centrum Handlowym PLAZA, al. Rejtana 65, w godzinach otwarcia;

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w GALERII RZESZÓW, al. Piłsudskiego 44, w godzinach otwarcia;

Punkt Informacyjny Urzędu Miasta Rzeszowa w Hipermarkecie b1, al. Witosa 21, w godzinach otwarcia;

W siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz w jego filiach. W przypadku Osiedla, na terenie którego nie ma filii RDK, punkt do głosowania ustala się w siedzibie Rady Osiedla. W tych punktach głosowanie odbędzie się w dniach: 17, 18, 21, 22 maja 2018 r., w godzinach od 15:00 do 20:00.

dobry start

Copyright © 2014. All Rights Reserved.