– Ekologiczna ozdoba choinkowa – rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Ekologiczna ozdoba choinkowa” został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy od Was 17 prac konkursowych. Jury konkursowe wybrało zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsza dla dzieci z klas 1-3, a druga dla uczestników klas 4-8.  Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami: 

Kategoria klas 1-3 

1. Jagoda B. – IB Pola P.-IA
2. Błażej B. – III A, Eryk Ch. – IIB Dawid S. – IIIB
3. Konrad W. – IB Milena H. – IA Adam K. – IA

Kategoria klas 4-8 

  1. Mikołaj B. – IVB
  2. Mikołąj Ż. – VIA
  3. Miłosz K. – IVB  

 

Wyróżnienia: 

Ignacy S. – IB 
Michał Ż.  – IB
Maja P. – IA
Kornelia L. – IVB
Karol L. – VB
Kornelia W. – IVA

Back to top