– Dzień Noszenia Ubrań Na Lewą Stronę

Dnia 17.10.2023 odbył się w naszej szkole Dzień Noszenia Ubrań Na Lewą Stronę. Wielu uczniów wykazało się kreatywnością i elastycznością w tym dniu.

Zabawnie było uczestniczyć w konkursie, który miał na celu wyłonienie 4 uczniów ubranych w największą ilość odwróconych na lewą stronę ubrań. Po szkole wędrowały osoby ubrane w bluzy, spodnie, koszulki z widocznymi szwami i zszyciami. Można było zauważyć także buty odwrotnie założone albo przyczepione do stóp podeszwami. Ciekawie wyglądali okularnicy. Ich okulary ułożyli na nosie odwrotną stroną. Całości dopełniały czapki, skarpetki, szaliki, naszyjniki, kolczyki odwrotnie założone. Nie sprawdzaliśmy ale niektórzy deklarowali iż ich bielizna była także odwrócona:]
W trudnym wyborze wyłoniliśmy zwycięzców:
Laura Glasek 5B
Julia Cybulska 5B
Martyna Guzik 5B
Kuba Niedbalec 6B

Każdemu przebranemu na lewą stronę uczniowi serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłów.

Nina Pudło kl 5B
Kornelia Luboch kl 5B

Back to top