– Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Dlatego z tej okazji w naszej szkole 29 maja odbył się Dzień Sportu, w którym uczestniczyli duzi i mali. Dla każdego było coś miłego. 

Nasi najmniejsi jak i również ci trochę starsi brali udział w wielu przygotowanych konkurencjach. Odbył się konkurs rysowania po asfalcie, rzuty woreczkami do celu, tor przeszkód, skoki przez skakankę, przeciąganie liny czy dwie różne konkurencje w strzelaniu na bramkę. Największą popularnością cieszył się konkurs w parach przerzucania balonika z wodą nad siatką na odległość. Oczywiście nie mogło się obyć bez czegoś dla ciała czyli lodów i fajnej muzy. Na końcu zostali uhonorowani zwycięzcy w każdej dyscyplinie i kategorii wiekowej. No cóż… wszystko dobre co szybko się kończy, ale to nie było nasze ostatnie słowo… Za rok będziemy poprawiać nasze rekordy i stawać się coraz lepsi w każdej z konkurencji. No chyba, że organizatorzy nas zaskoczą i wymyślą coś nowego … 😊

Back to top