– Czas na konkurs!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do udziału w TRZECH  ogólnopolskich KONKURSACH!

Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 18 lat. Każdy uczestnik (dziecko/młodzież) wykonuje tylko jedną pracę w ramach wybranego konkursu, wiec…jak tylko da radę… to wykonuje na oddzielnych kartkach A4 trzy prace plastyczne o tematyce: PAŁACU, LIZAKA i RYBKI w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych, komputerowych, przestrzennych, z artykułów spożywczych).

W sumie każdy UCZESTNIK konkursów może otrzymać: 3 DYPLOMY i 3 BILETY WSTĘPU

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych w każdym z konkursów zostanie przyznana atrakcyjna NAGRODA GŁÓWNA Zachęcamy do udziału w kilku trwających jednocześnie konkursach plastycznych ogłoszonych przez organizatora z zachowaniem oddzielnego sposobu nadsyłania. Każda placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac  i każda praca będzie oceniana indywidualnie! Malujemy-rysujemy prace plastyczne:

„Mój Pałac Marzeń” – dla HISTORYCZNY PARK ROZRYWKI Gorlice      (termin do 14.01.2023r.)

„Mój wymarzony Lizak” – dla MUZEUM LIZAKA Jasło      (termin do 18.02.2023r.)

„Moja wymarzona Złota Rybka” – dla MUZEUM  ZŁOTEJ RYBKI Krzemienna   (termin do 04.03.2023r.)

Szczegóły i wymogi formalne w Regulaminach konkursów oddzielnie dla PAŁACU, LIZAKA i RYBKI (w załączeniu).

Serdecznie zachęcamy!

http://www.uschabinskiej.pl

Telefon w sprawie konkursu:  510 925 000

Back to top